*Termen de livrare 1 - 23 zile
Categorie
de obiect : Lampă pentru citit JLWA180S-11W
Mediul de
utilizare: Numai pentru uz interior
Design și finisaj
Finisaj : Negru
Material Corp: Aluminiu Pur + Metal + Acrilic
Diverse
Stil: Minimalist, Modern
Tip: Lampă de perete
Cap de spot reglabil pentru flexibilitate maximă
Specificații tehnice
Sursa de lumina : LED
Chip Led: CREE XPE
Putere Watt: 3W + 8W
Temperatura de lumina 3000 K (alb cald )
Unghiul fasciculului: 360 grade + 8 Grade
Flux Luminos: 3W/240 Lm + 8W/640 Lm
CRI (Ra>): 80
Temperatură de lucru (℃): -30℃ + 50℃
Tensiunea de intrare (V): AC 100-240 V
Comutator pornit / oprit pentru fiecare dintre lumini
Grad de protecție: Cod IP20
* Protejat împotriva corpurilor solide străine cu diametrul ≥12,5 mm
* fără protecție împotriva apei
Clasa de protecție I - fișă de alimentare cu 3 borne (fază, nul și
împământare).
Dimensiune Corp :
Lungimne: 180 MM
Lățime: 100 MM
Adancime : 68 MM