*Termen de livrare 1 - 23 zile
Categorie de obiect : Lampă Spot Grile
Dublu JLDC212-20W
Mediul de utilizare:
Numai pentru uz interior
Design
și finisaj
Finisaj
: ALB
Material
Corp: Aluminiu Pur + Metal
Diverse
Stil:
Contemporan
Tip: Lampă
de perete
Cap
de spot reglabil 30 grade vertical, 30 grade orizontal pentru flexibilitate
maximă
Specificații
tehnice
Sursa
de lumina : LED
Chip Led:
CREE COB 1816
Putere
Watt: 20W
Temperatura
de lumina 3000 K (alb cald )
Unghiul
fasciculului: 23 Grade
Flux Luminos:
3200Lm
CRI
(Ra>): 85
Temperatură
de lucru (℃): -30℃ + 50℃
Tensiunea
de intrare (V): AC 100-240 V
Grad de
protecție: Cod IP20
* Protejat împotriva corpurilor
solide străine cu diametrul ≥12,5 mm
* fără
protecție împotriva apei
Clasa III:
fac parte echipamentele alimentate de circuite cu tensiune foarte mică (50V,
25V, 12V)
Dimensiune
Corp :
Lungime
: 405 MM
Lățime: 215
MM
Înălțime: 180 MM
Greutate:
4.66 Kg
Dimensiune pentru Instalare: Cut-off 365 x 180 mm