*Termen de livrare 1 - 23 zile
Categorie
de obiect : Lampă Spot incastrat JLDC208-28W
Mediul de
utilizare: Numai pentru uz interior
Design
și finisaj
Finisaj
: ALB
Material
Corp: Aluminiu Pur
Diverse
Stil:
Contemporan / Minimalist
Tip: Lampă
de tavan
Specificații
tehnice
Sursa de
lumina : LED
Chip Led: CREE
COB 1304
Putere
Watt: 28 W
Temperatura
de lumina 3000 K (alb cald )
Unghiul
fasciculului: 23 GRADE
Flux
Luminos: 2240 Lm
CRI
(Ra>): 85
Temperatură
de lucru (℃): -30℃ + 50℃
Tensiunea
de intrare (V): AC 100-240 V
Grad de
protecție: Cod IP20
* Protejat împotriva corpurilor
solide străine cu diametrul ≥12,5 mm
* fără
protecție împotriva apei
Clasa
de protecție I - fișă de alimentare cu 3 borne (fază, nul și împământare).
Dimensiune
Corp :
Diametru :190 MM
Înălțime: 130 MM
Greutate
: 1.3 KG
Instalare : Cut-off 140MM